Pokaz kotów w Kościanie

Poznański Klub Kotów Rasowych AmoFeles zaprasza serdecznie na Pokaz Kotów który odbędzie się 19 lutego 2023r w Kościanie. Miejsce pokazu:
Hala Sportowa „Łazienki” Szpitalna 8,
64-000 Kościan
Termin:
19.02.2023 Godziny: 10.00-16.00
(Przyjęcia kotów w godz. 9.00-10.00)
Swoją obecnością jako prowadzący pokaz uświetni Roman Grabara.
Informacje dla zwiedzających:
Bilet normalny: 15 zł Bilet ulgowy: 10 zł
Informacje dla wystawców:
Zgłoszenia należy przesłać do dnia 12.02.2023r na adres mailowy klubu: info@amofeles.pl podając: Imię i nazwisko + przynależność klubową, rasę, minimalna ilość klatek dużych (120×60), numer telefonu. Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane. Udział w pokazie jest bezpłatny DLA WYSTAWCÓW, NIEODPŁATNIE ZAPEWNIAMY OBIAD w ilości 2 obiady na jedno zgłoszenie ( istnieje możliwość zakupu dodatkowych obiadów).
Warunki przyjęcia kotów:
Wszystkie koty uczestniczące w pokazie muszą mieć ukończone 4 miesiące, być zarejestrowane w FPL, WCF lub TICA. Nie są wymagane zaświadczenia o stanie zdrowia kotów, odbędzie się kontrola weterynaryjna. Koty przyjęte na pokaz muszą być zdrowe, wolne od chorób zakaźnych i pasożytniczych. Obowiązuje szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu górnych dróg oddechowych i panleukopenii, dokonane nie wcześniej niż dwa lata i nie później niż 15 dni przed pokazem. Obowiązkowa książeczka zdrowia lub paszport kota. Dla kotów z terenu Polski szczepienie przeciwko wściekliźnie NIE OBOWIĄZUJE. Wystawiane koty muszą mieć obcięte pazurki. Kocięta, mioty musza być zaszczepione minimum dwa razy na choroby wirusowe, wtórne szczepienie nie później niż 15 dni przed pokazem. Wszystkie koty biorące udział w pokazie muszą być zachipowane.